UAB „KM Group“ – viena iš stambiausių, sparčiausiai besivystančių metalo gaminių projektavimo, remonto, apdirbimo ir techninės priežiūros paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Nuo pat įmonės įsikūrimo pagrindinė prioritetinė įmonės strategija buvo modernių technologijų, įrenginių ir įrankių naudojimas bei naujų gamybos organizavimo metodų diegimas, kas užtikrintų gaminamos produkcijos kokybę.

Įvertinant ilgametę patirtį ir naudojamas modernias technologijas šiuo metu esame viena iš pajėgiausių ir patikimiausių įmonių Lietuvoje. Ilgametė patirtis leidžia pasidžiaugti mūsų įmonės sėkminga ir stabilia plėtra, o paslaugų įvairovė leidžia pasiūlyti platų gaminių diapazoną: nuo vienetinių iki serijinių, paprastų ar sudėtingų ir tikslių, nuo jų konstravimo iki surinkimo.

Mūsų įmonės vizija – suteikti klientui viską nuo A iki Z. Būti patraukliu verslo partneriu, pasižyminčiu visapusišku šios srities išmanymu, naudojantis šiuolaikinėmis moderniomis technologijomis, siekiant aukščiausios kokybės bei konkurencingos kainos. Mes galime suteikti visas paslaugas vienoje vietoje: nuo projektavimo iki metalo apdirbimo, standartinių ir nestandartinių metalo gaminių gamybos. Produkciją gaminame iš įvairiausio metalo: juodojo metalo, aliuminio ir nerūdijančio plieno. Įmonėje dirba itin darbštūs ir kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį.

Galime pasigirti, jog metalo apdirbimui naudojame nuosavą metalo tekinimo, lenkimo ir pjaustymo įrangą, todėl galėdami kontroliuoti gamybos procesus, galime užtikrinti stabilų ir patikimą gamybos procesą, mažiausius kaštus ir stebėtinai puikų gamybos efektyvumą, kuris džiugina ne tik mus, bet ir mūsų klientus.

TURITE DAR NEĮGYVENDINTĄ PROJEKTĄ, O JAME TRŪKSTA METALO GAMINIŲ? Patikėkite tą darbą mums ir Jums nereikės gaišti laiko ir ieškoti per dešimtis įmonių reikiamų gaminių. Klientų patogumui pagaminta produkcija galime pristatyti į nurodytą vietą (visoje Lietuvoje).